Nové fórum a chat

Odpovědět
Uživatelský avatar
zita
Příspěvky: 13
Registrován: 06 úno 2018, 21:47

Nové fórum a chat

Příspěvek od zita » 08 úno 2018, 14:13

Je tu opět fórum a chat pro vaši komunikaci.
Tento program je natolik "letitý", že by měl splňovat všechny požadavky na funkce všeho druhu.

A chat? V dnešní době je tolik možností komunikovat po internetu, zaujme ještě tento druh chatu?
Přijďte si o tom povyprávět - každý den od 20.00 hodin.

Larsen
Příspěvky: 16
Registrován: 11 úno 2018, 09:02
Bydliště: Zastávka

Re: Nové fórum a chat

Příspěvek od Larsen » 12 úno 2018, 09:24

O tom nepochybuji,že zaujme. Když se tu sejde skupina lidi co si maji co říct, tak nemusi hledat jinde-např skype,FB...

Lida
Příspěvky: 1
Registrován: 20 úno 2018, 17:34

Re: Nové fórum a chat

Příspěvek od Lida » 22 úno 2018, 13:46

Jsem moc ráda že opět funguje tato komunikace mezi námi.Děkuji

Loren
Příspěvky: 4
Registrován: 07 bře 2018, 02:51

Re: Nové fórum a chat

Příspěvek od Loren » 07 bře 2018, 03:18

Mně se líbí zásady anonymity, které mají na některých pacientských fórech.

Fórum má umožnit anonymitu těm, kdo chtějí zůstat anonymní. Anonymita na veřejně čitelném fóru přiměje více lidí k tomu, aby se bez obav zapojili.

Proto se nemají v příspěvcích sdělovat vlastní nebo něčí emailové adresy.
Je možno požádat emailem moderátora, aby někomu přeposlal email.adresu uživatele (tu z registrace).

Možná by se mělo něco takového někam viditelně napsat, třeeba i to, že se nedoporučuje používat skutečná jména a adresy - a podobné věci.
Ne každý si uvědomí, že toto může číst fakt každý (a ne jen pár "přátel", jako na Facebooku). Nevím... třeba to cítíte jinak?

(Zde ale vidím, že je možno poslat každému soukromou zprávu, mimo Emai - to je dobrá věc...)

majkazh
Příspěvky: 2
Registrován: 14 úno 2018, 20:09

Re: Nové fórum a chat

Příspěvek od majkazh » 07 bře 2018, 10:18

Dobrý den,já myslím,že anonymita je dodržena.Na tento chat,chodí parkinsonici,kteří se i osobně znají,jelikož chat před časem byl velmi aktivní,proto,jsme navázali na starou nit.Třebaže je zaregistrovaných 30 návštěvníků ,chodí nás jen asi 10.Nevím,proč to nevyuužívají,vždyt máme toho tolik společného a informace,jsou pro nás užitečné,protože každý parkinsonik je originál.Neřeším,zda si někdo zjistí kdo jsem,jsem osoba,která tráví spoustu večerů o samotě a chatování je pro mně důležité .Proto přijdtě a poznáte ,že naše pomyslné heslo zní/PÁR PŘÁTEL STAČÍ MÍT/majkazh

Larsen
Příspěvky: 16
Registrován: 11 úno 2018, 09:02
Bydliště: Zastávka

Re: Nové fórum a chat

Příspěvek od Larsen » 08 bře 2018, 10:32

Zdravím "Loren",
jsme rádi, že jsi navštívila naše pacientské forum a děkujeme za každý příspěvek. Myslím, že se nemusíš obávat, anonymita je zde dostatečně zachována. Nikdo o Tobě nic neví... Nevím s jakými pacientskými fory to srovnáváš, já znám jen to naše.
Tohle je pro pacienty s Parkinsonovou chorobou, tak že když tu napíšeš něco choulostivého, tak to budou číst převážně uživatelé co mají co dočinění s PN. Koho tento problém nezajímá, tak sem asi nechodí.
To když napíšeš na Facebook tak není zajištěné že to bude číst jen par "přátel".
Pro zvýšení anonymity se dá použít Skype i posílání zpráv na FB.
S písničkou "Pár přátel" se ztotožňujeme, poslechni si jí pozorně.
S pozdravem " Hodně zdraví"
Larsen

Loren
Příspěvky: 4
Registrován: 07 bře 2018, 02:51

Re: Nové fórum a chat

Příspěvek od Loren » 11 bře 2018, 22:48

Larsenovi: já jsem muž, lehce přes 60.
Koukal jsem třeba na německé a anglické fórum...

Na Facebooku má člověk jiný pocit - že to čte jen omezený okruh lidí, kteří mě ale většinou znají .

Ale není tam to členění na témata, která zůstávají a neutečou tak rychle do minulosti jako na FB.

Na fórech se dá najít spousty rad a zkušeností... Obecně myslím

Odpovědět