Registrace a přihlášení pro nováčky.

Odpovědět
Iveta
Příspěvky: 3
Registrován: 13 úno 2018, 21:32

Registrace a přihlášení pro nováčky.

Příspěvek od Iveta » 13 úno 2018, 22:12

Ahojky Zito,
mám prosbu ohledně registrace a přihlášení do tohoto nového fóra. Začátek v pohodě, nastavení jde, ale já jsem až na třetí pokus opsala správně kód. Tam možná bude pro mnohé problém, kombinace čísel a písmen je OK, ale to kostrbaté písmo na tom pozadí je i pro mně špatně čitelné. Bylo by možné to jakoby ,,uhladit". Ti co ti znají to zvládnou, ale úplní novačkové to asi nezvládnou. Myslím si, že opět otevřít komunikaci ve v fóru je dobrý nápad. Mnoho starších lidiček, kteří pamatují to dřívější to uvítají. Těm úplně novým budeme muset pomoci asi krok za krokem, jak se přihlásit a fórum používat. Zatím mám odezvu takovou, že se nový členové bojí hlásit se do fóra, buď neví k čemu je to vlastně dobré. A nebo si myslí, že se bude za to něco platit, nebo je to k něčemu zavazuje. Skoro bych řekla, že fórum bude nutné vysvětlit ostatním na schůzi formou přednášky s názornou ukázkou. U nás v klubu dobře funguje komunikace přes Skype a někdo používá Messenger, takže fórum taky časem jistě pochopí. Akorát budeme muset s ostatními, co ví, jak na to, pomoci dalším, jak do toho.
Je to můj názor, doufám, že jsem tímto trochu přispěla do diskuze a bude to k prospěchu všem. Děkuji a mějte se prímově. Iv.

Larsen
Příspěvky: 16
Registrován: 11 úno 2018, 09:02
Bydliště: Zastávka

Re: Registrace a přihlášení pro nováčky.

Příspěvek od Larsen » 14 úno 2018, 08:28

Souhlasím s Ivetou-ten kod je příliš složitý, také jsem měl co dělat abych si s tím poradil. Zjednodušit! ;)

Uživatelský avatar
zita
Příspěvky: 13
Registrován: 06 úno 2018, 21:47

Re: Registrace a přihlášení pro nováčky.

Příspěvek od zita » 14 úno 2018, 10:29

Zdravím statečné přihlášené!

Ivetko, máš pravdu v tom, že pro nové lidi je tento způsob komunikace neznámý, na druhé straně je mnohem větší procento pacientů počítačově gramotných a s lecčím si poradí. Bude to hodně o obsahu, neotrávit příchozí tím, co je všechno špatně, ale tím, co ještě udělat aby to bylo lepší.
Ten bezpečnostní kód má svou důležitou funkci. Je tam proto, aby se nemohly zaregistrovat různé mailové automaty s prostoduchými reklamami. Zeptám se, třeba půjde použít jiná varianta.

Je třeba upozornit na "Nejčastější dotazy" umístěné v horním menu pod názvem FAQ. Asi by pomohlo, kdyby to mělo český název.
Jdu to zjistit.

Uživatelský avatar
zita
Příspěvky: 13
Registrován: 06 úno 2018, 21:47

Re: Registrace a přihlášení pro nováčky.

Příspěvek od zita » 14 úno 2018, 11:00

Bezpečnostní kód je zrušen, registrační formulář ho již nevyžaduje.
Pro podrobné informace o fungování fóra čtěte "Časté dotazy" v horním menu.

Iveta
Příspěvky: 3
Registrován: 13 úno 2018, 21:32

Re: Registrace a přihlášení pro nováčky.

Příspěvek od Iveta » 15 úno 2018, 09:31

Zdravím a děkuji moc za informace, tak uvidíme, jestli se budou přihlašovat další. Dneska máme ve Strakonicích cvičení, zkusim s ostatními zvládnout přihlášení do tohoto nového fóra. Ještě chci malinko popostrčit lidičky v CB. Když tak ještě přemýšlím o tom bezpečnostním kódu, tak je pravda, ze nějaké zabezpečení musí být. Je to smutné, když nějaký člověk místo toho, aby pomáhal, tak škodí kde se dá. Také už máme zkušenost z minulosti, viď Zito.
Přeji tedy ostatním hezký a pokud možno optimálně přijatelný den. Iv.

Iveta
Příspěvky: 3
Registrován: 13 úno 2018, 21:32

Re: Registrace a přihlášení pro nováčky.

Příspěvek od Iveta » 15 úno 2018, 22:36

Zdravím všechny uživatele a ostatní lidičky jako třeba Zitu, Larsena a pana administrátora,
píšu až teď, lehce v pozdní hodinku, asi jak pro koho, ale mám opět důvod. Bezpečnostní kód odstraněn OK. Ale mi psal Václav V., že při přihlášení jako nový uživatel mu zahlásil antivirový program, že se dostal na nezabezpečené stránky a ještě mu to hlásí, že obsah stránek může být vyzrazen. Ptá se, co s tím ? Asi se shodneme na tom, že takové hlášení může odradit případného nového zájemce. Také se snad shodneme v tom, že jsme skupinka lidí, kteří potřebují na hodně věcí více času a trpělivosti. Řešení ohledně zabezpečení se jistě najde a bude vše zase OK. Myslím, že právě taková zpětná vazba, může pomoci aktuálně řešit nastalý ,,problém", určitě se posuneme zase dál a bude toto fórum fórem ( a tom to je ). P.S. děkuji Zitě a panu Karlovi adm.

Milena
Příspěvky: 1
Registrován: 16 úno 2018, 17:58

Re: Registrace a přihlášení pro nováčky.

Příspěvek od Milena » 20 úno 2018, 14:45

Ahoj Zito a ostatní,
myslím, že to byl výborný nápad obnovit forum a chat. Dříve na forum a chat chodilo hodně lidí. Byl to skvělý způsob komunikace, poznali se lidé z různých koutů ČR, i když se osobně spolu nikdy nesetkali. Přeji všem hezký den a hodně hezkých zážitků z chatování.
¨Milena

Odpovědět